PASIKALBĖJIMO - DURŲ VALDYMO SISTEMOS


laiptines.jpg
 
Pasikalbėjimo, durų, vartelių valdymo sistemos būna vienaabonentės ir daugiaabonentės. Vienaabonentės pasikalbėjimo sistemos naudojamos privačiose valdose, pasikalbėti ir įleisti prie durų ar kiemo vartelių atėjusį žmogų. Daugiaabonentės sistemos plačiausiai naudojamos daugiabučiuose namuose pasikalbėti ir įleisti prie namo laiptinės atėjusį žmogų. Pagal sudėtingumą gali būti sekantys variantai:
 
Paprastos pasikalbėjimo – durų valdymo sistemos


Sistemą sudaro iškvietimo panelė, elektromagnetinis durų užraktas durų pritraukėjas bei kiekviename bute esantis ragelis. Iškvietimo panelėje paspaudus buto mygtuką arba surinkus buto numerį, skamba bute esantis ragelis. Buto šeimininkas pasikalba ir jeigu reikia įleidžia norintį į vidų patekti asmenį. Jeigu sumontuoti video pasikalbėjimo įrenginiai, matome ir stovintį prie įėjimo žmogų. Be to šiems įrenginiams galima įmontuoti atminties modulį, kuris užfiksuos iki 32 paskambinusių žmonių nuotraukas. Vaizdo stebėjimo įrenginių pagalba galima pamatyti ir nufotografuoti atėjusį žmogų, net neleidžiant pastarąjam suprasti, kad jis yra stebimas.
 

Sumuotos pasikalbėjimo sistemos

 
Patogumui paprastas penkialaides pasikalbėjimo – durų valdymo sistemas specialaus sumavimo modulio pagalba galima įsumuoti į bendrą buto ar namo vidaus telefono tinklą. Tokiu atveju galima atsisakyti pasikalbėjimo sistemos ragelio bute ir pasikalbėti bei atidaryti duris iš bute esančių telefono aparatų (nešiojamų radio telefonų). Vaizdo kameros, stebinčios įėjimą, signalas yra sumuojamas į vidaus televizijos tinklus. Yra patogu, žiūrint televizorių, išgirdus iškvietimo signalą, persijungti įėjimo vaizdo kameros kanalą, pasižiūrėti, pasišnėkėti ir įleisti po ranka esančiu telefonu, radiorageliu. Kuomet yra daugiau automatinių dalių (automatiniai įvažiavimo, garažo vartai, įėjimo varteliai, durys, apšvietimas, automobilio signalizacija, panikos signalas), naudojant specialius 2-jų kanalų valdymo modulius, yra patogu visas šias dalis valdyti vienu distanciniu radiopu1teliu (nereikia raktu atrakinėti spynų, nereikia pilnos kišenės raktų ir įvairių pultelių), turinčiu 3 mygtukus ir galinčiu valdyti iki 6 elektra valdomų automatinių dalių vienoje vietoje. Šie pulteliai pasižymi sudėtingu kintamu kodu, kuris negali būti nuskenuotas, todėl rekomenduojama pasikeisti garažo vartų distancinius imtuvus, kurie įprastai būna nekintamo kodo ir nėra saugūs. Praėjimuose yra patogu sumontuoti Touch Memory “Dallas” tipo skaitytuvus arba kodines klaviatūras, atrakinti duris elektroninio rakto-“tabletės” arba kodo pagalba. Pasikalbėjimo – durų valdymo sistemos gali būti montuojamos su rezervinio maitinimo šaltiniais, kurie užtikrins pilnavertį sistemų funkcionavimą dingus elektros įtampai. Jeigu esate prie vartelių išvedę tik dviejų gyslų laidelį skambučio mygtukui ir pageidaujate turėti pasikalbėjimo – atrakinimo sistemą, per daug nenusiminkite. Yra skaitmeninių sistemų, kurioms pasikalbėti ir atrakinti vartelius užteks šių dviejų gyslų. Kainynas visoms galimoms komplektacijoms yra pateikiamas.


NAUDINGI PRIEDAI PRIE PASIKALBĖJIMO SISTEMŲ

Video/audijo įrenginys: matome žmogų prie įėjimo. Šiems įrenginiams galima įrengti atminties modulį, kuris fiksuoja iki 32 paskambinusių žmonių vaizdų.
 
Sumavimas į telefono liniją: penkialaides pasikalbėjimo-durų valdymo sistemas, specialaus modulio pagalba, galima įjungti į bendrą buto ar namo vidaus telefono tinklą. Tada galima nenaudoti pasikalbėjimo sistemos ragelio bute, o pasikalbėti bei atidaryti duris iš telefono aparato (nešiojamų radijo telefonų).

Sumavimas į televizijos tinklą: įrengus vaizdo kamerą (-as) prie įėjimo, vaizdas, specialių modulių pagalba, įjungiamas į namo televizijos tinklą. Patogu, žiūrint televizorių ir išgirdus skambutį, persijungti įėjimo vaizdo kameros kanalą, matyti, pasikalbėti ir įleisti svečią, po ranka esančiu telefonu.


Telefoniniai užraktai laiptinėms

 Žmogui visada yra svarbu žinoti, kad jis savo namuose gali jaustis saugiai, kad jis čia gali pasislėpti nuo viso pasaulio. Juk ne veltui yra sakoma, kad namai yra mūsų tvirtovė.  Todėl visada norisi, kad  namai būtu saugūs jau pradedant nuo laiptinės. Čia jums gali padėti mūsų siūlomi telefoniniai užraktai laiptinėms, kurie efektyviai ir naudingai apsaugos jūsų būstą ir neleis į jūsų namus patekti nepažįstamiems asmenims, todėl tai gali būti labai gera apsauga nuo vagysčių, kadangi visada matysite kas patenka į jūsų laiptinę ir galėsite pasikalbėti. Juk suprantama visi norime, kad mūsų namų laiptinėje būtų saugu ir jauku. Tokia telefoninių užraktų laiptinėms sistema dažniausiai yra sudaryta iš iškvietimo panelės, kiekvienam butui yra skirtas atskiras mygtukas. Taip pat buto šeimininkai turi elekromagnetinį užraktą su jo pagalba jie visada galės patekti į namo laiptinę. Butuose yra įrengti pasikalbėjimui skirti telefonai. Jei paspausite reikalingą mygtuką galėsite pasikalbėti su buto šeimininku ir jam prisistatyti. Be to, prie telefoninio laiptinės užrakto esant poreikiui galima prijungti kamerą ir stebėti kiemą arba įėjimą į namus. Norite, kad jūsų namai būtu jūsų tvirtovė? Tokiu atveju jums tikrai bus naudingi telefoniniai užraktai laiptinėms. Turėdami tokią įrangą jūs galėsite jaustis saugiai ir žinosite, kad nesulauksite nepageidaujamų svečių. Rinkitės savo namų apsaugą atsakingai.
Spausdinti

© 2006 - 2017 UAB “APSVIDIJA” . Visos teisės saugomos info@apsvidija.lt